Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noctua NH-U9B SE2 bude tento chladič vhodný??

Dobrý den Všem,
Nemáte někdo z Vás zkušenost s tímto chladičem na procesor? Vybírám už dlouho náhradu za box chladič a tento zatím u mě vede, ale rád bych nějaké názory od někoho, kdo tento chladič vlastní a nebo s ním má jakékoliv zkušenosti. Zda se mi tam vše vleze a tak... :-) Díky
Má sestava: CPU - AMD Phenom II X4 965 BE
MB - GIGABYTE 890GPA-UD3H
RAM - 4GB (kit 2x2GB)DDR3 1600MHz CL9-9-9-27 HyperX Black Edition
CASE - CoolerMaster Elite 335

chtel bych se zeptat zdejsicho odborniku - chtel bych si koupit kvalitni chladitko pro CPU co bude do budoucna krasne chladit pretaktovane CPU. Libi se mi Noctua NH-D14, bohuzel cena je docela palkova, ale zase verim ze vykonove se urcite i do budoucna osvedci. Nejake testy jsem projizdel vypada to na kvalitni chladic, ale preci jen je neco jineho lepsiho za tu cenu? diky za odpovedi

predpokladam ze sis taktoval svou i7cku - chladi to slusne, nebo to je prumerne vykony chladic se zajimavym desingem? Nemam strach ze by se mi ta noctua nevlezla do skrine. Ale jestli se zda hodne 1800 dat za chladic. Nvm preci jen Noctua je relativne draha znacka, ale myslim si ze zase se vyplati. Jsou i jine tipy od jinych firem apod?