Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem PC

Zdravím. Prosím o radu. Když pustím PC, tak najede obrazovka Gigabyte ( GA-M56S-S3 rev. 1.0 )s možnostmi Bios, Boot menu atd. a tím to končí. Počítač při startu slaboučce pípne. Klávesnice ani myš nefungují. HDD na začátku zachroustá, pak zmlkne a stále svítí oranžová kontrolka. Všechny větráky fungují. Zkoušel jsem dát novou baterku a odpojovat, zapojovat různý periférie, ale bez výsledku. Když jsem odpojil HDD, tak mi naskočila obrazovka s " CMOS checksum error " s možností zmáčknout F1 a DEL, ale klávesnice nefunkční. Po zapojení HDD naskočí znova obrazovka od MB. Neví prosím někdo, čím by to mohlo být, nebo co zkusit? Včera PC šlapalo jak hodinky a dneska toto :-/ V těchto věcech se moc nevyznám. Děkuju Michal

Ten CMOS checksum error mi tam skočí jen když odpojím disk. Když disk zase zapojím, nebo vytáhnu baterku a pak ji vrátím, tak mi skočí obrazovka od MB. Myš je USB a klávesnice jsem zkoušel jak USB, tak i PS2. Bez výsledku :-|

Zdravím. Po delší době jsem se dostal k PC a zase jsem se v něm šťoural a zjistil jsem, že když odpojím HDD, tak se dostanu do biosu, ale jak HDD připojím, tak se zase seknu na úvodní obrazovce od MB a s PC nejde nic dělat.