Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Používáte klávesu "Windows"?

Kamarád ji totiž z nové klávesnice vydloubl, odřízl onen "krček" a dal ji tam zpět, tudíž ji má nefunkční. Je prý (aspoň pro něho) umístěná tak blbě že při hraní hry (třeba Diablo II) dochází k jejímu nechtěnému stisku. Poté následuje také "nechtěné". Já ji používám, ale na svém notebooku ji mám unístěnou v pravém horním rohu klávesnice.

Když jsme u klávesových zkratek tak se mrkněte na http://technet.idnes.cz/software.asp?r=software&c=A 050725_143044_software_dvr
A tyto si někam zkopírujte:
Nejužívanější klávesové zkratky sytému obecně.
Ctrl + Esc .................. Zobrazí nabídku Start
Ctrl + Shift + Esc ...... Spustí správce procesů
Ctrl + Shift + Delete .. Spustí správce procesů
Windows + D ............. Přenese plochu do popředí
Windows + E ............. Otevření složky Tento počítač, Průzkumník je v režimu se
zobrazenou stromovou strukturou složek
Windows + M ............ Minimalizuje všechna okna
Windows + Shift + M. Obnoví minimalizaci oken
Windows + F1 ........... Zobrazí celkovou nápovědu systému
Windows + R ............. Otevře panel Spustit
Windows + B ............. Deaktivovat aktivní okno ( nebude žádné okno )
Print Screen .............. Uloží otisk obrazovky do schránky
Alt + Print Screen ..... Uloží otisk aktuálního okna do schránky
Alt + Tab .................... Přepne do další aplikace
Alt + Shift + Tab ........ Přepne do předcházející aplikace
Alt + F4 ...................... Zavře otevřené okno, každým stiskem další okno, až když není žádné, nabídne dialogové okno Vypnout počítač.