Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Souboj titánů

Fakt sorry, mám nějakou rozvernou náladu. Zajímalo by mě,
který z těchto bijců by vyhral Mortal Kombat :
Chuck Norris, Bruce Lee, "roznožka" van Damme nebo Steven Seagal.

Osobní tip mám na MacGyvera ]:).

Nevim, moc tyto filmy nesleduju, ale zda se mi, ze poslednich par let je tam hrozne moc triku, ktere sice vysledek opticky zlepsuji, ale nemaji nic spolecneho s technikou. Ale to je jen muj nazor a aikijutsu nerozumim, takze to urcite nedokazu presne posoudit.

PrasatkoPee

Vzhledem k tomu, že Bruce Lee už RIPuje, tak bych se u všech držel jejich zlatého období, což znamená, že moc nemluvím o těch nových filmech plných drátů a/nebo digitálních triků.. mezi námi, poslední film, který se Seagalem stál jakž takž za to, tak byl Exit Wounds (Lovec policajtů), kde ho režisér donutil zapracovat na fyzičce a ten pupek aspoň trochu shodit, ale ten bych do toho nemíchal, měl jsem na mysli spíš tu klasickou "seagalovskou" školu á-la Muž s cejchem smrti, Nico..

Souhlasím s Bruce Leem, byl to bojovník. To je to nejpodstatnější. Taky jsem viděl nějaký dokumenty kolem natáčení, co dokázal.
Ale nesouhlasím se špekem. Pokud se dostanu ke kabelovce, taxe dívám na sumo (trojrozměrný šachy :-) ) nebo K1 (ring s minimem pravidel pro bojovníky jakýchkoliv, i nebojových sportů). Špek může být výhodou i nevýhodou. Podle mne 80/20.
Kdyby byl Segal nebo jiný komediant bojovníkem, pak se teprv můžem bavit o špeku :))
A s Norrisem by si mohl jít Bruce Lee zaběhat, tam by Norris stačil :-D