Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou starou grafiku do PCI ?

Zdravim, muzete mi poradit nakou lepsi starsi grafickou kartu, ale musi byt do slotu PCI. Je to starsi pocitac Celeron 2,4ghz,1GB ram a je tam integrovana 64mb, ktera uz nestiha ani internet. PC slouzi jen k internetu. Deska tam je MSI MS 7057 chipset 845gv ich4

Poznáš to hlavně díky možnosti použít nějakou AGP kartu. Hrubá výpočetní síla bude taky o něco vyšší, ale zázraky bych nečekal. Jestli není problém s financemi, raději bych postavil nějaký levný nový základ s dvou či vícejádrovým procesorem. Klidně i s integrovanou grafikou, které jsou dnes mnohem výkonější než dříve.