Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přeposíláním a posíláním e-mailů

Mam strašnej problem a už si nevim radi.Nejde mi přeposilat a posilat emaili.Nevim co mam delat poradte dekuji email:vierag@centrum.cz

[mod]Změna titulku dotazu - původně "email"
Pozn.: promiň, ale ta otázka je položená jako by ji psalo pětileté děcko... (host)[/mod]

tohle tam piše ja se do pc neviznam tak sem to překopirovala
We can't find "compose.aspx"
Error - DNS error or server not found
SearchPreferencesSuggested Links for compose.aspxCheap Airfare Vacation Discount Airline Ticket
Last Minute Vacation All Inclusive Vacation Package Books
Download Free Music Concert Tickets Book Club
Basketball Ticket Home for Sale New Home
Commercial Real Estate Real Estate License Time Share Rental
People Finder Government Grant Free Business Card
Address Verification Home Appraisal
7 Related Resultsatlas.cz atlas atlas cz
msn.atlas.cz katalog.atlas.cz hledat atlas
msn.cz

Powered by Starware Search.

Ja nejsu s ČR,tak nekrituzujte muj pravopis.Co semdala to co po me chtel ten kluk a rozepsala sem co se deje.Tak nevim kde je problem.Jo asi vim nejsu dokonala v čestine a v počitačech.Tak nic no poptam se jind.Zadnej problem,takovi chovani fakt.Meli by stte se mladi pane chovat slušne

Na jiném fóru jsi psala slovensky, tak jsem usoudil, že to je tvůj rodný jazyk - resp. jazyk, který ovládáš lépe než češtinu...

Ale existují i jiné poradny, třeba v maďarštině, španělštině, japonštině, stačí si vybrat podle toho, jaký jazyk ovládáš... čeština to evidentně není.

k tematu, plz (mif) (host)

Problem bude asi v DNS serveri (nevie najst mail.atlas.cz), alebo to blokuje jeho poskytovatel internetu, alebo samotny atlas.cz ak sa pripaja z nejakych IP adries (neviem nepouzivam atlas.cz), alebo ma nahovno pripojenie (prilis dlhe odozvy) alebo je tam nejaky vir.
V prvom rade treba skontrolovat nastavenie pripojenia na tom PC (nastavenie DNS server, vacsinou ma byt nastavene ze sa zistuje automaticky).
Ak sa pripaja z prace alebo zo skoly apod., tak ta domena moze byt v praci/skole blokovana (skusit to z domu kde urcite nie je nic blokovane).
Pouzit slusny antivirak (napr. skusit skusobnu verziu NOD32 - www.eset.sk), a adaware, spybot s&d apod.
Skusit aj iny prehliadac (firefox, operu, aby sa vylucilo nejake svinstvo zavesene na IE).

Kdyby tady byli trošku jiny lidi a neodsuzovali me tak mozna tomu porozumim,ale potřebovala sem strpeni na to.Jenže vy ste tady všichny hrr.TAk se nedivim,že tomu nerozumim.Tak si musim proste nekomu jinemu řict,zavolat opravaře nebo neco podobne

Odsuzovali? Když TY po někom chceš aby ti poradil a nedokážeš formulovat otázku a ten co se ti snaží pomoci chce bližší vysvětlení... v tom vidíš problém? To že píšeš hůř než malý dítě je taky fakt, mezery za čárkou, za tečkou snad píšete i u vás, ať už je to kdekoli (podle tvých slov ne ČR a SR).

Zkus teda vysvětlit pořádně o co jde, jinak se nehneme z místa.

Pavel

Možná by nebylo špatné napsat co konkrétně se snažíš odkud a jak přeposlat (a čemu říkáš přeposlat).
Zkrátka podrobně popsat akci, která ti nejde. Na monitor ti nevidíme. Je také možné, že říkáš něčemu jinak, než někdo jiný a pak se bavíte každý o něčem jiném.

Jsem se blbě vyjádřil. Mě konkrétně se nedávno stalo, že mi známá napsala, jak jí nejde kniha vzkazů, kterou jsem ji vyrobil. Po dotazu: "Jak nejde?" mi odepsala, že když klikne v menu na vzkazy, tak jí to nefunguje. Po dalším třídenním páčení informací jsem z ní dostal, že se jí načte prázdná stránka. Na dotaz, co se stane, když do adresního řádku napíše přímo adresu a zmáčkne Enter mi odpověděla, že se nestane nic, načte se prázdná stránka a nefunguje jí to.
Ptal jsem se tedy po známých, aby tam mrkli a všem to fungovalo. Záhada.
Na celý problém jsem přišel asi po týdnu, když mi napsala, že na druhém počítači, co má v práci jí to jde.
Vím, že má doma 800x600 a v práci 1024. Ona říkala prázdná stránka tomu, že se jí načetlo menu (s float: left), pozadí atd, ale diskusi (která je v <iframe>) měla pod menu (jelikož byla moc široká a nenapadlo ji podívat se dolů). Oprava trvala minutu.
Já říkám prázdná stránka bílému nic (about:blank).
Inu různí lidé říkají různým věcem různě a jsou z toho různá nedorozumění, což lze řešit různě, třeba v různých poradnách. :-)

Pokud Ti nejde odesílání ale příjem jde máš blbě nastavený server odchozí pošty. Od někoho máš připojení k internetu.Jestli to platíš společně s telefonem máš asi adsl nebo obyčejný modem. Jestli to platíš nějaké jiné menší firmě tak tam zavolej co tam máš nastavit. Nastavení bývá popsáno na stránkách dodavatele tvojeho připojení. Poküd máš nějaký antivir /avast,avg,-dole u hodin bývá ikonka/ je možné že to dělá on.

Možná ses dřív připojovala přes jiného poskytovale internetu a tehdy to šlo. Pokud se připojuješ přes modem možná stačí vytočit připojení k někomu jinýmu.

nemá žádný. Ale tady si člověk nemůže být jistý ničím. Já si například nejsem jistý, jestli skutečně používá webmail v Internet Exploreru. Co když v IE klikne na ikonku Pošta a spustí se Outlook Express s blbě nastaveným SMTP? Někdy mají lidi adresy napsaný s diakritikou a diví se, že se jim vrací maily. Problém je popsán prostě naprosto zmateně!Myslím, že klíč ke všemu bude na konci té error hlášky, kterou sem zkopírovala nahoře:
Powered by Starware Search.
Prostě Spyware jí domrvilo IE.
V jejím případě bude nejschůdnější cesta přeinstalování Windows, protože odstranit ten Spyware podle toho co píše nedokáže. Může zkusit AdAware, ale to si dnes s mnoha breberkami už taky neporadí.
Takže vierko: podívej se na stránky www.spyware.cz , stáhni si program AdAware a SpybotSD, nainstaluj a spusť a doufej, že to ty programy odstraní.Zkusit můžeš i program od Microsoftu :http://www.microsoft.com/athome/security/spyware/so ftware/default.mspx
Ta nová instalace ale bude asi nejschůdnější cesta.

Se Spyware často lezou do kompu i trojské koně a projet to jen AdAware a Spybotem nestačí. Do system32 se nacpou skryté programy a knihovny, které se často ubrání i mazání v nouzovém režimu.Přehlídneš jeden a za pár sekund ti ty ostatní stáhne zase. Takže doporučovat slečně aby to projela AdAwarem, Spybotem, nebo na to pustila HijakThis, eventuálně podívala se ještě třeba Regcleanerem na to, co se spouští při startu Windows a smazala, co tam nepatří, smazala Internet Temporary Files, když předtím zakázala obnovu systému a celé to dělala v nouzovém režimu?
Eventualita je taky zakoupit za 30 dolarů nějaký kvalitní antispyware:
spyware-doctor
já jsem zatím používal jen freeware, komerční věci nemám odskoušené, takže ten spyware doctor jsem jen tak plácnul :-).
Já se nejvíc natrápil s Hackerdefenderem- ten mi i blokoval přístup na stránky antivirových firem, ukončoval antiviry a schovával i HijakThis. Doma mám 3 PC na netu a tak pro mě není problém stáhnout si cokoli na jiném PC, případně si nabootuji do linuxu, nebo použiju Hirenovo CD. Jak to vyřeší dívčina s jejími znalostmi a možnostmi? ta nová instalace je pro ni asi nejschůdnější cesta.

Netvrdím, že to AdAware nemá zkusit, ale poslední dobou jsou ty mršky nějaký odolnější :-(