Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vypnuti sa zapne Pc

Zdravim par dni pozorujem že po vypnuti pc sa naspať zapne.Skusil som aj bod obnovenia ale stale.Vypinam to zatial tak že vystihnem tych par sekund do zapnutia a vypnem hlavnym vypinačom,ale niekedy to aj tak dlho nabieha ako pri tvrdom reštarte.Pc mam asi tyžden po kompletnom preinštalovani v servisi.Všimol som si že ked vypnem sietovku od internetu tak sa to vypne normalne ale nevidim nič že by niečo pred vypnutim stahovalo.Poradte prosim

[mod]titulok mierne upraveny (MM..)[/mod]

může to být tím nastavením v biosu ale může to být vadný zdroj nebo deska. jestli to máš v záruce tak bych tam zavolal mohli by ti to nastavit grátis když to neumíš. Pokud s něma nebude domluva nebo to máš starší sestavu tak nejlevnější by bylo koupit si za kilo prodlužku s pěti zásuvkama a vypínačem. Pak po vypnutí pc bys vypl ten počínač na prodlužce a tím zároveň tiskárnuá repráky monitor a další věci co máš a ještě bys ušetřil za elektriku co žere pc i když je vyplé. Já bych to ale radši doporučil prověřit jestli není v háji ten zdroj. Pravděpodobně je to spíš to nastavení

Zdravim dnes som hovoril s predajcom a hovoril to iste ako vy,že nastaviť Wake on lan.Nechcem sa stavať tomu chrptom a musim sa naučiť obsluhovať aj nastavenia.Po spusteni som cvakal delete a nabehol BIOS tak som trochu pobehal po ponuke nastavenia ale nikde som to nenašiel.Mohol by ma niekto presnejšie naviesť?Dik