Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s usb klávesnicí

ahoj. mam klavesnici od acutake. tu podsvicenou a tedka mi přestali fungovat dve multimediální tl. a to email a přehravac hudby (wmp). zkousel jsem ji odinstalovat a nic. hot key taky nefunguje a bod obnovy nemam k dispozici. systemove soubory tykajici se te klavesnice mam ve vlastnictvi a plny pristup. a na jinem pc to funguje scela spravne. nevite cim to muze byt?

To že je vadná klávesnica by som netvrdil!
Ak mu ide priradiť na tú konkrétnu klávesu program calc.exe /tvrdí, že mu ide...
Potom vidím problém v nastaveniach: predvolené programy - zrejme ten jeho Outlook 2010 alebo čo to má, je chybne nastavený ako "default mail program".
Skúsil by som hľadať v Google niečo okolo problémov s "default mail"...

P.S. Tiež som mal problém niekedy dávno v XP, že sa mi nespúšťal môj predvolený e-mailový klient v určitých aplikáciách ...
Existovala na to nejaká utilita ako defaultmail.exe /neviem presne/ - tá to dokázala opraviť a všetko zrazu fungovalo !

na jinym pc ta klavesa funguje normalne. a neni to jen jedna. je tam nefunkcni jeste jedna- a to wmp. ani kalkulačka nešla přiřadit na danou klavesu. v hotkey sice nereagovala, ale jak rikam- na jinem pc bez problemu. zkusim se podivat na nějaky to nastaveni v outlooku. spis si myslim ze tam mam nekde blbej program kterej to treba blokuje. jinak uz nevím co bych s tím měl dělat...multimedialka bez multimediálních tlačítek, to je pak na prd

Ked to v inom PC funguje tak klavesnica je OK a problem bude potom najskor v tom ze tam mas v tych Windows nejaky vir-keylogger apod cez ktory to neprejde. Skus to PC prescanovat pomocou superantispyware v nudzaku (vid sekcia clanky).
P.S. alebo pouzi bod obnovenia na datum ked to este slo...

Tak jsem to prolitl antivirakem a tim tvym antispamem a naslo to par veci ktere jsem odstranil, nicméně to můj problém nevyřešilo. jak rikam to bude nejakej soft (ne vir), kterej to blokuje. to uz by se snad mohlo vyřešit jen tím, že bych přeinstaloval vidle