Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shiternet od ČTelekomunistů

Kumpán si koupil (blbec) ADSL internet od ČTc, připojit se to povedlo, nicméně nějak nejde nastavit odchozí poštu. Dle návodů na stránkách, ani jinak. Navíc mě zaráží, že na smtp.iol.cz nelze dopingnout a dovolat se na jejich super podporu (sice zadarmo) prostě nejde. Nemáte někdo zkušenosti či radu, jak rozchodit odchozí poštu, kde je problém či tak?

WXP CZE + SP2, TheBat!

Tož kurňa, takovej exot snad nejsem abych nenastavil odchozí poštu.3-[3-[3-[
Problém byl a je v tom, že telekomunisti blbě nastavili jeho schránku. Jenže to jsem zjistil po dvou dnech telefonování! Jak mám krause rád, nechal bych ho za tu reklamu týden v kuse telefonovat na tu jejich hotlajnu 3-[3-[3-[]:(]:(]:(
No, takže to snad bude ok. Mě docela zmátl ten ping...

PS: vierka to není 8-)