Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby mailu na Seznamu

Již měkolikráte se mi v poslední době stalo (naposled dnes 2x za sebou) že jsem odpovídal na mail na Seznamu, a po odeslání zjistil že mail sice odešel ale bez jakéhokoliv obsahu !! - úplně prázdný. Rovněž několikráte v minulosti neodešla příloha mailu... Máte podobné problémy s milem na Seznamu nebo je to jen moje zkušenost?
Díky za odpověď.3-[

[mod]Změna kategorie Chyby -> Internet (host)[/mod]

Já co znám 9 z 10 lidí tak mají mail na seznamu. Navíc tam lezou přes web a ne přes klienta. Já mám schránku na telecomu.cz (mám od nich ADSL, mimochodem také spokojenost) a lezu tam přes Outlook 2000 a NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM... Co tam ti lidé na seznamu vyvádějí že s tím má kdekdo problém nevím.

Manželka to dělá úplně stejně. Naštěstí aspoň hledá na Google (mám ho jako domovskou stránku). Na nějaké přeškolování už jsem rezignoval, když to nejde podle její představy, odnesu to já.