Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashdisk - nejde otevřít

Dobrý den,potřebovala bych poradit že mi nejde flasch disk nejde otevřít ale pořád se mi ukazuje že "DISKETA V JEDNOTCE NENÍ NAFORMÁTOVANÁ"je i celá plná paměť a světílko nebliká,bliká jen občas ale jen chvili .potřebuju tyto soubory,nemám je nikde zálohované moc prosim o pomoc
Změna předmětu, původně: danca (DWarf) (los)

bliká jen občas ale jen chvili

pokud je to bliknutí jen při zasunutí, půjde nejspíš o poškozený souborový systém. lidi to zásadně vytahují za chodu - bez odpojení levým myšem, tak dlouho než si zničí data. nějaké tipy na obnovu tu jsou.

jestli to bliká náhodně, může jít o vychechlaný konektor se zploštělými kontakty, zvláště u těžších flashek. v tomto případě zkusit jehlou napružit kontakty v konektoru, ať se obnoví kvalitní kontakt. těžké flashky je lepší připojovat přes kratší kabelovou redukci.