Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o ocenění sestavy

Zákadní deska: MSI 848P Neovo
Procesor: Intel Celeron D 2.66 GHz
Paměť: 512 MB DDR RAM 400
HDD: Seagate Barracuda 200 GB
VGA: Ati Saphire Radeon 9550 128 MB 128bit
DVD-RW: LG 4163B
Case KME 350 W
[mod]Autor si chce dle vývoje tématu zjevně jen pokecat -> Pokec (Kurt)[/mod]

Takže asi dva roky stará sestava,zastaralé provedení /patice cpu/. Nějak se mi nezdá, že by tahle sestava byla v nejlepším stavu:

- Vypalovačka nefunguje thread.php
- bylo to zatopený thread.php
- syčí to thread.php
- celý je to nějaký posraný: thread.php

I ta blbá myš co k tomu přihodíš stojí zaprd - thread.php

Tak Mirku takovou sestavu si strč došpic aj zadarmo. Čekej že ti to někdo přijde vrátit8-) snad budou fyzické síly na jejich straně.

Vypalovačka nejede - po reklamační proceduře zas to pojede jak má
zatopené a syčí - jedná se o jednu závadu, patrně chyba desky, která při změně zátěže CPU vydává takovéto zvuky
celý je to nějaký posraný - Chyba Windows - Windows v té době měly uptime přes 40 dní a tak to patrně bylo z tohoto důvodu.
Jak 2 roky? Ta sestava má sotva rok.

Ještě jsem zapoměl dopsat: Monitor Belinea 17", stáří 4 roky, perfektní obraz (pokud zobrazuje světlejší scénu) lepší stav než když byl nový (doupravený jas a ostrost). Původní cena 4990 Kč, nyní by to tak za 1400 Kč ještě jít mohlo.