Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o ocenění sestavy

Zákadní deska: MSI 848P Neovo
Procesor: Intel Celeron D 2.66 GHz
Paměť: 512 MB DDR RAM 400
HDD: Seagate Barracuda 200 GB
VGA: Ati Saphire Radeon 9550 128 MB 128bit
DVD-RW: LG 4163B
Case KME 350 W
[mod]Autor si chce dle vývoje tématu zjevně jen pokecat -> Pokec (Kurt)[/mod]

Ještě jsem zapoměl dopsat: Monitor Belinea 17", stáří 4 roky, perfektní obraz (pokud zobrazuje světlejší scénu) lepší stav než když byl nový (doupravený jas a ostrost). Původní cena 4990 Kč, nyní by to tak za 1400 Kč ještě jít mohlo.

No flame, plz, ale ještě jsem nezažil, že by někdo v zastavárně koupil monitor. Zastavárna je pro monitory spíš přestupní stanice před hřbitovem elektroniky. Cenovky se na to lepí, aby to nevypadalo, že si monitor jen někdo odložil. :-)