Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rar problém

Nevím čím to je, ale pokaždé když stáhnu cokoliv z internetu, něco co není v raru, automaticky je to v raru, a nejde to otevřit, zkoušel jsem reinstalovat winrar, jenže to nejde, protože jsem ho smazal, stahl jsem si novej, a je to zase v raru, a to jsem stahoval soubor .exe, tim jsem si byl jistej. Nevíte čím by to mohlo být? Proč vše co stáhnu je v .rar? Nějak si stím nevím vůbec rady. A opravdu nemyslím si žebych stahoval furt jen zararovaný soubory.

Edit 1#

Menší dodatek, zkoušel jsem to stáhnout přes jinej prohlížeš a vypadáto že jsem rozjel a i nainstaloval winrar. Nicméně, soubory které byli stahovaný předtím tím druhým prohlížečem jsou jako "rar" jenže když je dám odextrahovat, tak soubor nenalezen a podobně. Nevíte co stím? Stačí aktualizovat prohlížeč nebo tak něco?

Tohle vypadá na zásah vyšší inteligence: Virus a tomu podobné sviňstvo. Nebo taky nabořený ten tvůj tajemný prohlížeč (co je nám taky do toho, v čem to pozoruješ, že, proč by ses nám svěřoval?) VinRAR s tím určitě nemá co společného. Zkusil jsi přejmenovat soubory na původní název?

To i když dáš na odkazu myší Uložit cíl jako.. nebo Uložit odkaz jako... třeba xxx.exe,tak se to stáhne jako xxx.rar? To fakt vypadá na nějakého šmejda.A co to přejmenování přípony zpět,to taky nejde?