Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 Controller Vs. Normální, Analogový ovladač

Dobrý den, zítra si jdu koupit nový ovladač k počítači, protože už to s bráchou nemůžu vydržet, když se musíme střídat po každé hře ve Fifa 11 :-D Háček je ale v tom, že nevím, jaký je rozdíl mezi Xbox 360 ovladačem a "Normálním ovladačem" ,protože ve Fifě je zobrazené, že funguje s Xbox ovladačem, ale nikde není napsané, jestli funguje i například s tímto ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7M000000WIC ) ovladačem.Takže-Bude vadit, když si místo Xbox ovladače za 800,- koupím normální ovladač za 200,- ? Pojede mi na tom všechno stejně, jako s Xbox ovladačem?
Díky

Osobne vlastnim ten Xbox360 bezdratovy a musim povedat, ze v kope hier (hlavne tych, ktore su oznacene Games for Windows Live) je nativne podporovany (funguje automaticky po pripojeni), kdezto ine mavaju problemy (vid napriklad Darksiders). Mimochodom bacha - ten dratovy Xbox ovladac funguje len na Windows XP, az tato bezdratova verzia ide aj na vyssich Win

Nezmysel, mne funguje dratovy XBOX 360 ovladac aj na Win Vista, v roznych hrach. Neviem ci su 2 verzie a je verzia pre PC, ale rozhodne ide bez problemov.

Ine ovladace budu fungovat v niektorych hrach, v inych NEBUDU! Ja mam kvalitny Logitech Rumblepad 2 a v niekolkych hrach mi nefungoval vobec.

Urcite by som nekupoval iny ovladac ako XBOX 360, aj ten ma svoje chyby, napr. pri dlhsom hrani bolia ruky, aj prsty - ziadne pogumovane okraje, zle umiestnene zadne tlacidla "plyn a brzda", ale okrem toho ovladaca je myslim uz len Logitech Chillstream, ten ma lepsie spracovanie, pogumovane okraje, chladenie, ale tie zadne packy nie su tak citlive a hlavne mu chyba vibracny feedback.

Dalsi problem je ze niektore nove hry neumoznuju prekonfugurovat tlacidla, takze iny ako XBOX 360 ovladac moze byt nepouzitelny, ak bude vobec podporovany.

Takze jednoznacne odporucam XBOX 360 ovladac, zial nie je moznost vyberu. Este mozes kupit lacny Genius, nepojde ti v par hrach, prip. sa pokazi a aj tak nakoniec zistis ze si mal kupit XBOX, len celkovo to potom vyjde este drahsie.

Este musim upozornit na mozne problemy pri zapojeni dvoch ovladacov, niektore hry registruju len prvy zapojeny, aspon u mna XBOX+Logitech. Pri dvoch XBOX to asi nebude problem, ale ja som mal len Logitech ktory nebol podporovany a musel som ho fyzicky odpojit.