Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tento název souboru není platný

Dobrý večer,

mám probém, když chci něco "uložit jako" objeví se tento nadpis "Tento název souboru není platný" a to u jakéhokoliv formátu a programu.
Měl jsem antivir Comodo a myslel jsem, že to může být tím, následně byl smazán. Problém se vyskytuje i na dále. Tak jsem také odinstaloval nedávno nainstalované programy a furt to samé. Podobné programy jak Folder Lock nemám nainstalované.

Děkuji za vaše rady.

Tonda

Změna předmětu, původně: Tento název souboru není platný - POMOC (host)

zapni si ve windows zobrazování přípon. jsi si jist že zadáváš korektní název včetně přípony?

v nouzovém režimu píšeš že to nedělá, v normálním jo. tak se podívej po všech procesech co se ti spouští automaticky po startu (msconfig.exe nebo autoruns, starter, ...) - a zakaž je.

to se ti stává jen při ukládání v prohlížeči? v office - uložit jako - bez problémů? zkontroluj všechny doplňky v prohlížeči, tebou doinstalované zakaž.

Dělá to při jakémkoliv ukládání obrázku, z internetu (normálně při použití uložit jako) i třeba v malování a photoshopu. Názvy jsou zadávány normálně, tedy, jak jsem je dodnes zadával a bez problému ukládal.

Už jsem vše odinstaloval (začalo to po instalaci Comoda).. je pryč a pořád stejný problém, použil jsem Kaspersky a SUPERAntiSpywar a pořád nic...

Správce úloh v nouzovém režimu:

Csrss.exe
HelpPane.exe
Taskmgr.exe
Ctfmon.exe
winlogon.exe

Všechny jsem je projel, ale nic... tak jsem ještě projel správce úloh v běžném režimu, vše zkontroloval a nic...

Je to vážně zapeklitý problém..

Comodo byl odinstalován a počítač byl ještě řádně zkontrolován na případné pozůstatky odinstalování. Shell extensions nemám. Teď ještě zkouším Eset online scanner, jestli něco nevyčmuchá a pak se juknu na ten msconfig, teď je totiž počítač "lehce" pomalej...

Mám naprosto stejný problém a je to celkem průšvih, nemůžu absolutně nic stáhnout - buď mi to píše, že název souboru neni platný a nebo mi to píše více souborů neexistuje. Vše se děje po instalaci comodo. I když ho odinstaluju, tak je vše stejné. Dala jsem bod obnovy, stejně se nic neděje. POMOOOOOC, prosím