Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Equalizer u zvukove karty creative

Dobrý den, prosím vás vlastním zvuk. kartu Creative VX , všechny ovladače z cd jsem nainstaloval, ale nikde není žádný equalizer, můžu se vás zeptat, (někdo kdo vlastní kartu od creative), nebo se v tom vyzná, kde seženu equalizer pro tuto kartu ? děkuji.

nebo něco, tak mě to vyhodí error, že něco
Tak si to neco oprav. Bez informacii neni odpoved.
Na WinXp to je uplne bezproblemov strcis dodane CD z neho spustis nejaky setup.exe z CD a mas vsetko (minimalne mas ikonu vpravo dole kde je mixer a spravidla aj ekvalizer). Druha moznost je ist na www.creative.com tam si das support a naklikas si typ karty a stiahnes ten ich SW balik (nielen ovladac) a nainstalujes. Ked ti pri instalacii nieco hlasi tak musis napisat CO PRESNE instalujes a CO PRESNE to hlasi. Ked ti chyba directx alebo NET framework tak obe veci su na www.microsoft.com

Píše to tohle : beznzvucm.jpg Nevím, co ještě bych měl vypnout .. zkoušel jsem to z cd překopírovat na disk a instalovat ani tak to nejde a to zkouším všechny setupy i např zminovaný surmixer, takže nevím co s tím a creative.com nejede.

Díky za rady jak postupovat dále, directx, framework mám nejnovější.

Tak jsem to zprovoznil, ovšem mám další problém .. pokud mi nic nehraje a jsou zapnuté bedny tak to hrozně šumí, což když nebyly ty ovladače nainstalované nedělalo můžu se zeptat, zda li se toho dá zbavit ? popř. jak Díky

Vyzkoušeno funguje, ovšem až dám nad 20proc zase to šumí.. zkoušel jsem si volat se známým a musím mít těch 1oo proc, jelikož jinak mne nejde dobře slyšet. Jak je možné, že bez ovladačů to nedělalo a ted jo ?

Volám si nejen přes skype, ale i teamspeak, ventrilo, mumble ( při hrách ) Ovšem dal jsem v ovladacích panelech ten Boost (před instalací ovladačů jsem to měl, ale zmizlo to, takže to bylo tím) ted' už ok, bez nejmenšího šumu. Takže moc díky za ochotu a vyřešení :))))