Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno a mame tu ostru verziu - pc.poradna.net !!!

tak dnesnym dnom zahajujeme ostru verziu pc.poradna.net. pretoze planujeme viac subdomen a vacsi zaber pre poradna.net(nielen pc), tak pre pc sme jednomyselne zvolili nazov: pc.poradna.net. bol prepisany cely engine, vylepsene vyhladavanie, pridane Moje otazky(zobrazia sa vam len vase otazky) a budu este vylepsene aj kategorie. dufam, ze nenastanu ziadne problemy.

team poradna.net

Fandím .. a přeji úspěch. Občas jsem se tu sice presenoval jako hašteřivý dědek,.... ale uvedení poradny do "ostrého" provozu jednoznačně vítám a věřím, že potenciálních znalostí autorů a tvůrců této poradny bude konečně plně využito .... tím myslím, že dotazů bude tolik, že oni nebudou stačit odpovídat a něco zbude i pro nás, občas odpovídačů, bez větších teoretických základů PC a jenom odkojených praxí :)).
Ale vážně, uvítal bych, kdyby se tady alespoň zpočátku (lépe trvale) všichni odprostili od odpovědí typu "použij hledání, řeší se to tu každý týden, co na to uncle google atd, atd, atd.
Já vím, že je to občas "otravné odpovídat" na stejnou věc x-krát, .... ale NIC nikoho nenutí odpovědět. Zkusím to ozřejmit .... pohybuji se v oblasti IT už od "výroby" PC ve Slušovicích, a a znám třeba firmy, které na prgu PC FAND vydělaly majlant mnohdy jen tím, že se uživatelce na spodku obrazovky objevil "červený řádek se zprávou" a přivolaný PC technik zmáčknul příslušné tlačítko (k čemuž ta zpráva vybízela) ... cosi ještě jakoby udělal ... a skladové hospodářství bylo opět funkční. :-|..... Já tím chci říct jenom jedno ... Spousta lidí má stejně jako kdysi k PC, nedůvěru a obavu ke komunikaci na i-netu a když už se odhodlá své problémy řešit na nějakém foru ... třeba pc.poradna.net a "sesmolí" dotaz, tak se mu NESMÍ dostat odpovědi HLEDEJ,TO UŽ TU BYLO,.... prostě by se ten člověk neměl jednoduše poslat do "google" :-/

přesně tak. Nehledě na to, že když už pak přijde člověk co doopravdy napřed hledá a pak se teprve ptá, tak na něj z vyhledávání vypadne mezi relevantní odpovědí ještě další "tuna" odpovědí "hledej, už se to řešilo"

BTW: tohle by možná stálo za to mít možnost administrativně vyhodit thread z výsledků hledání (ale bylo by vhodné takový thread i vizuálně označit, že nebude ve výsledcích jakéhokoliv hledání). Ale obávám se, že jdu s návrh je zase chození s křížkem po funuse.. tak už mlčím :-x:-D

No, abych pravdu řekl tak si nejsem jist jestli to byl dobrej tah. Protože ted je na poradna.net přesměrování na subdoménu
s dynamickým obsahem. IMHO velmi nešikovné zacházení s GTPR=6 :-/, alespon muj odhad...
Jinak jsem rád za novou poradnu ;-)

//edit: ale velmi dobré URLs :-):-)

Teda pánové, ta úvodní hláška, že projekt nesplnil očekávání a končí, je pěkně ostrá! Když se mi to objevilo poprvé, tak můj rozespalý mozek vygeneroval jen myšlenku "Dnes přece není APRÍL, snad to chlapi nemyslí vážně?" Pak mi to došlo a teď už se tomu směju :)):-D Že by léčba šokem? :-D

Komu vadí vtipná hláška o ukončení poradna.net , může si přepsat adresu poradny z dosavadní "bety" na pc.poradna.net
Námět pro team poradna.net : Možná by bylo dobré omezit zobrazení toho textu o ukončení poradny JEDNOU pro každou IP adresu. Je to legrace poprvé, ale když sem jdu popáté a pokaždé mi tam skočí to hlášení, tak už to k smíchu není, spíš to zdržuje nebo i rozčiluje. Díky za zvážení ;-)

Edit: Po odeslání tohoto příspěvku mi obrazovka opět nezobrazila možnost prohlédnout si ten právě odeslaný příspěvek.

Edit2: Po editaci příspěvku se ten editovaný příspěvek zobrazí - tak by to asi mělo být i po odeslání nového, ne?

"Možná by bylo dobré omezit zobrazení toho textu o ukončení poradny JEDNOU pro každou IP adresu. Je to legrace poprvé, ale když sem jdu popáté a pokaždé mi tam skočí to hlášení, tak už to k smíchu není, spíš to zdržuje nebo i rozčiluje. Díky za zvážení"

:?::?::?: - to mas ako s obchodom. tiez mozes nastevovat dlhodobo jeden obchod a ked sa jedneho dna dozvies, ze sa obchod prestahoval, tak nabuduce uz pojdes na nove miesto a nebudes sa stale vracat, aby si sa znovu presvedcila o tom istom. mozno to malo byt napisane exaktne, ale chceli sme, aby to bolo aspon trochu vtipne. co sa tyka dalsich bodov, bolo by dobre premazat cookie, lebo ja som zatial ziadny problem nezaznamenal aj ked neznamena, ze to fixne vsetky chyby. :-)

Potěšili jste mě ... s novou verzí poradny se změnila filosofie zobrazování příspěvků po vyhledání dle autora, a .... už se zobrazí seznam "kořenových" vláken kde se autor nachází a NE OBSAH příspěvků které autor napsal.
Tu předchozí nepraktickou verzi tady jednou kritizoval "fleg" a já jsem ho podpořil a oba jsme
v podstatě požadovali zavedení toho co je TEĎ. ..... a byli jsme za "blbce" .... ale né, nic ve zlém, jsem rád že to je teď takhle, ... a berte mě prostě jako prskavého dědka, který to namyslí zle... tímto se i omlouvám jednomu moderátorovi se kterým jsem si v jednom vlákně celkem bezdůvodně "nerozuměl" .

Snad jsem to nebyl já. :-) Musím ale podotknout, že mně vyhovuje mnohem více původní způsob hledání. Naštěstí má teď každý možnost si vybrat z obou způsobů, jistě se i tobě starý způsob může někdy hodit. Třeba na čtení x posledních příspěvků konkrétního autora. :beer: