Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ip + ping

zdravim, nevi nekdo jak zmenit ip adresu? nemyslim proxy na web... ( hydemyass.com ) ale myslim IP adresu, psal jsem na internet jestli by mi ji mohl zmenit a on mi odepsal ze ne, ale jinak ip adressu lze zmenit. nevite co bych mu mel napsat aby mi ji zmenil? nebo nejakej program na zmenu ip?, a jeste mam problemy s pingem denne mi skace ping 100-1200 ms uz asi mesic v kuse, nemuzu hrat zadne online hry - cs 1.6 a podobne, napsal jsem spravci netu a on mi odepsal na ten vysoky ping:Dobry den, bohuzel nikdo s nicim nic delat nemuze.

poradi mi nekdo?

OMG... už zase!

IP adresu změníš se změnou poskytovatele - například. Pokud ses nenamáhal ani uvést typ tvého připojení, které zařízení v síti tu veřejnou IP dostává, tak to se opravdu o moc lépe poradit nedá. Totéž platí pro tzv. ping, ten je mj. limitován použitou přístupovou technologií (takže např. u mobilního připojení se jedná o zcela normální hodnoty).

jinak: http://hry.poradna.net/a/view/13081-moznosti-zmeny -ip-adresy-pri-hrani-hier

ono to je těžké. Dost často jsou malí ISP někde na dědině, s relativně drahou konektivitou apod. A pak stačí pár sosačů a je vymalováno. Kvalitní policy-based shaping není zrovna jednoduchá záležitost a navíc reálně zrovna latencím moc nepomůže.

edit: a QoS se na "high ports" prostě (logicky) nenastavuje. Hráči jsou tedy nejvíce biti.

Na malých dědinách je to problém, buď něco přes pevnou linku, pokud je k dispozici (a to taky nemusí být výhra), nebo místní provider, kterej nabere hromadu klientů a pak to nestíhá, přesně jak díš. To je případ mýho bráchy - wifi 1Mb a kvalita linky příšerná (i když po důrazné domluvě se to zlepšilo). Nic lepšího tam u nich nemají.

já v poslední době (zatím "jen") probublávám vzteky z postupného zpomalování sítě O2 (hlavně zámořská konektivita je tristní). Pomalu se odhodlávám k odchodu, protože se mi to už pomalu přestává líbit - přes špičky dlouhodobě POLOVIČNÍ rychlosti oproti nominálu, např. YT je večer nekoukatelný...