Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi smazat soubor typu .dll

Zdravím,nejde mis smazat "soubor" (nevím jak jinak to nazvat),s příponou .dll,zkoušel jsem přesunot do koše,odstranit,vyjmout,ale furt nic,píše mi to,že program je otevřený v průzkumníku windows,ale při tom naní! jen ho chci smazat,nevíte jak?

Promiňte,ale nechápu vás,nejsem žádný expert na PC,mohl by mi prosím někdo stručně popstat popis toho jak to odstranit,prosím?

Tak ještě jednou:

Stáhnul jsem si složku (zde je: del, už sem ten warez nedávej (karel),abych si mohl nainstalovat winrar,tak jsem otevřel 3 odzdloa,v seznamu v odkaze (musíte dát zobrazit složky v archivu) a otevřelo se mi úplně ta stejná složka znovu,tak jsem znovu kliknoul na ten "WinRAR.exe" v té nově otevřené složce a otevřela se zase novás úplně stejným obsahem,tak jsem to všechno zavřel a řekl jsem si ,že to jenějaká blbost,že ji odinsataluju,jenomže to hlásilo,že to nejde,že složka je otevřená v průzkumníovi widows,tak jsem smazal vše co šlo,keromě právě toho .dll,které jsem zkusil také smazat,když byl v té složce jediný,ale nešlo to,tak jsem restartoval PC a bezezměny.

no já ty soubory viděl- o portable winraru jsem neslyšel- uninstall.exe chybí, není to instalačka v pravém slova smyslu, ale výcuc adresáře, možná, že by šel googlovat ten klíč. ale což, třeba si to uživatel přečte: nainstaluj si 7-zip: v češtině a jednoduchý, zdarma a dle mě lepší jak evženovo program.

edit/ oops portable verze je, tak sorry.

No, s tím 7-Zipem celkem souhlasím. S tím zbytkem ne.
a) Já kupř. Uninstall.exe (a Uninstall.lst) v adresáři WinRARu vůbec nemám (a vzhledem k přeinstalacím OS, tedy novému vzniku adresáře WinRAR) tam tyto soubory ani nikdy nebyly. Já WinRAR totiž neinstaluji, nýbrž rozbaluji - a k čemu by mně Uninstall byl? Tak se ani neobtěžuji s jeho rozbalováním.
b) Slyšel jsi málo, když jsi přeslechl zvěsti o portable WinRARu. Mám to a vyžaduje to legální WinRAR, resp. platný klíč.