Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Admin nás šmíruje a zjišťuje si hesla

Dneska jsem zjistil, že na C: je adresář hesla, který obsahuje soubory:

ICQ.txt
info_log.txt
mail.txt
net.txt
pa ss.txt

ICQ, mail a net jsou prázdné, v souboru pass.txt jsou zaznamenaná hesla, která jsem ten den zadal (je tam přihlašovací jméno, heslo a adresa stránky)

v souboru info_log.txt jsou údaje o aktuálním uživateli, o počítači, o lokální síti, serveru apod.

a v hlavičce je Deathalivuv skript na zobrazeni informaci o PC

zkoušel jsem se nejdřív zeptat anarchistova strejdy, ale ten zarytě mlčel, tak se obracím na vás.

Chtěl bych vědět, co je to zač? Jak to zlikvidovat?

Pokud to ma na svedomi admin, tak urcite ma pusteny vzdalene sdileni pracovni plochy. Snifer muze v nestrezenem okamziku nainstalovat i kolega popr i ten sef, takze s nahlasenim udalosti bych pockal. Ted ses ve vyhode.