Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virtualbox 4.0.4

Zdravím mám dotaz ohledně tohoto programu , jak je to s viry,a jinou havetí, poškozením virtualniho systemu? stane se neco memu pevnemu systemu kdyz napriklad ve virtualnim (windows xp) bude vir . Jen mě zajímá jestli se to dostae i do hlavniho SYSTEMU

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ne.
RedMaX 12.03.2011 20:36
RedMaX
To je nesmysl, existuji viry, ktere se dostanou pres virtual do systemu. Neni jich moc, ale jsou.
Radek 12.03.2011 20:43
Radek
neni znama zadna bezpecnostni dira soucasneho Virtualboxu 4.0.4, ktera by dovolovala prorazit viru d…
RedMaX 12.03.2011 21:26
RedMaX
Díra ve VirtualBox není prakticky možná, souhlas. Ale lze nasdílet disky hostujícího systému, jsou s…
Rce 12.03.2011 21:40
Rce
ALe kdyz nedam sdilet tak nebezpeci nehrozi?
johny123 12.03.2011 21:58
johny123
To zavisi na miere nebezpecia. Zrejme bude existovat pravdepodobnost uniku informacii obsiahnuta v z… nový
KiloViktor 12.03.2011 22:49
KiloViktor
Mimochodem, dejme tomu, ze budu mit jedny windowsy jako hostitelsky, ty budou mit antivir s rezident… nový
RedMaX 12.03.2011 22:15
RedMaX
Žádný antivir není stoprocentní. nový
Wikan 12.03.2011 22:27
Wikan
:-) ja vim, to byla takova zaskodnicka otazka smerem k propagatorum antivirovych reseni. :-D Nejleps… poslední
RedMaX 12.03.2011 23:40
RedMaX

To zavisi na miere nebezpecia. Zrejme bude existovat pravdepodobnost uniku informacii obsiahnuta v zdielanych strankach, pokial sa objavi skodlivy kod na urovni K0.
Nie som si celkom isty ci sa zdielanie rovnakych stranok (Memory Pages) pre jednotlive VM aplikuje len na nulove stranky (Zero pages), alebo aj na stranky s rovnakym obsahom.

Mimochodem, dejme tomu, ze budu mit jedny windowsy jako hostitelsky, ty budou mit antivir s rezidentnim stitem a druhy windowsy budou hostovany bez antiviru, tak pokud bych nasdilel pres sit i treba Program Files, tak by to mel rezidentni stit antiviru na hostitelskem systemu chytit ne?

:-) ja vim, to byla takova zaskodnicka otazka smerem k propagatorum antivirovych reseni. :-D Nejlepsi je samozrejme nasdilet jen nejakou slozku s nazvem treba "Virtualni sdileni" skrz, kterou si muzu vytahat data z hostovaneho systemu a slozky treba s dokumenty a multimedii mam v hostovanem systemu jen pro cteni, takze tam se nic ani vir nedostane, stoprocentne bezpecne reseni. No a pokud hostuju Visty nebo 7edmicky, tak i do tech hostovanejch strcim Microsoft Essential Security, o kterych nevim a pritom je mam chraneni proti virum i bez nutnosti vytvaret snapshoty, ten osobne mam jen jeden jako zalozni, protoze pokusy samozrejme delam v hostovanem systemu, od toho je. ;-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru