BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ne.
To je nesmysl, existuji viry, ktere se dostanou pres virtual do systemu. Neni jich moc, ale jsou.
neni znama zadna bezpecnostni dira soucasneho Virtualboxu 4.0.4, ktera by dovolovala prorazit viru do hostitelskeho OS, tudiz odpoved NE je spravna!
Díra ve VirtualBox není prakticky možná, souhlas. Ale lze nasdílet disky hostujícího systému, jsou sdíleny jako síťové a proto tudy je veliké nebezpečí zavirování hostitelského systému, jako klasickou síť. Na to prosím pozor!
Mimochodem, dejme tomu, ze budu mit jedny windowsy jako hostitelsky, ty budou mit antivir s rezidentnim stitem a druhy windowsy budou hostovany bez antiviru, tak pokud bych nasdilel pres sit i treba Program Files, tak by to mel rezidentni stit antiviru na hostitelskem systemu chytit ne?
Žádný antivir není stoprocentní.