Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záplaty pro Windows XP SP2 - rok 2006

Ahoj, chybička se vloudila. Vím, že si potrpíš na vyřazování nahrazených záplat, proto bych tě chtěl upozornit, že ti unikla MS05-051/902400. Ta byla nahrazena verzí MS06-018/913580. Ty tam máš obě.
A ještě máš v dávce opakovaně KB920685 a KB925486. :beer:

P.S. Já jsem ve fázi příprav na verzi anglickou, ale kdybys mohl utrousit komentář k záplatám 887742, 898461, 900930 a 904942, nezlobil bych se. Ty je tam nemáš a mě ještě čeká rozhodnutí, zda k něčemu jsou či ne. Od dubna jsem na to dlabal a teď mi z toho jdou už oči šejdrem. :-/

Ahoj

moc díky za upozornění na chyby. Teď jsem vůbec nestíhal. U sebe mám ty zdvojené záplaty už opravené, na net to hodím nejspíš až s novou verzí. Akorát fakt nestíhám lidi kupují pc jako blbí a ty viry samý odvirování...

Tu 902400 otestuji jestli je potřeba, já to dělám tak že si opisuji ty co microsoft instaluje a ty tam potom dávám. Prostě šetřím čas abych to nemusel tahat z internetu. Pokud je navíc tak hned opravím.Tak se tam dostali i ty 4 o kterých nevíš na co jsou. Já už také ne a bohužel nemám čas se podívat. Myslím že jedna řeší nějaké padání a byla jen po ověření.

Díky a jestli najdeš nějakou chybu tak upozorni nebo to klidně oprav :-) a uploadni.

(Pro ostatní- nalezené chyby- záplaty jsou v dávkáči dvakrát ale nic se neděje podruhé se neinstalují, tak to nepotřebuje hned opravit. Bude to po nových záplatách)

Blíži sa vydanie dôležitej záplaty. MS IE7. Potom to tu niekto zaktualizujte. Tiež by ma zaujímalo ako je to so záplatami. Máme 5 jazykových mutácií IE7. Záplata pre tie systémy je teda vydaná alebo sa to vydá celé naraz, keď budú zaplátané všetky jazykové mutácie systému?

IE 7 bude ověřovat pravost jestli se nepletu:-) to by nebylo dobrý nacpat do univerzálního balíku:-D Jinak se omlouvám ale bohužel nemám na záplaty čas. Nějaký sestavení mám ale nejsou zkontrolovány ty kumulativní co ruší ty předchozí...To víte vánoce to jsou takový žně moc práce.

IMHO, zacnu sa instalovat vsetky znova, skusal som to na jednom PC, kde bol nainstalovany balik od MM tanka. Vsetko vsak slapalo bez problemov.

Pripadne si mozes stiahnut nasledovny program - Windows Update List, ten ti ukaze, ktore zaplaty mas nainstalovane a rucne si doinstaluj chybajuce. Je to sice trochu pracne riesenie, ale da sa to aj tak.

wul.html

Dik za tvoj čas straveny u pc

Nemas za co. ;-)
Tato poradna mi uz v mnohom pomohla, tak sa snazim pomoct aj ja.

A k tym zaplatam:
Stranka nahraj.cz skutocne nefunguje, neviem ci docasne alebo je zrusena.
Budem sa snazit aby decembrovy balik bol vonku cim skor, mozno uz aj zajtra.
Hodim ho asi na edisk, tam by dufam nemal byt problem.