Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalce XP a smazani C:

Pri instalaci Windows XP se dostanu do nabidky na vytvoreni logickych oddilu, mam zde oddil C: na kteremuz Win XP byly, chci ho zrusit a napisemi to, ze nelze, protoze tam jsou docasne soubory pro instalaci, jenze ja ho potrebuju zrusit, abych na misto nej mohl vytvorit dva C: a D: ???
Co s tim ?

Sorry, jsem v casovem presu, tak jsem to nenapsal dobre.

Instalaci bootuji z CD.
Na disku nemam zadna pro me cena data, potrebuji zrusit logicky oddil C: a vytvorit tam misto nej dva nove. Nemam u sebe zadny nastroj, kterym mohu zformatovat disk.
Mam jen boot CD Windows XP a pocitac s diskem, na ktery potrebuju nainstalovat ty Windows XP.

Nabootuji z CD
zvolim novou instalci
C nejde zrusit - pise to : nelze zrusit disk, na kterem jsou docasne soubory pro instalaci.

Nechapu, Windowsy jsem instaloval snad 100x a nikdy jsem na podobny problem nenarazil.

Znam, ale ma skutecne jen to CD s XP a PC, kam ho potrebuju dat nic jineho u sebe nemam ani disketovku.

Spis jsem myslel, jestli by to boot cd neslo spustit s nejakym prepinacem, nebo nejaka partition utilita primo na boot cd winXP ???