Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CloneCD

Potřebuji radu.Potřebuji si zálohovat legální sofware z CD na CD, mám staženou zkušební ver. programu CloneCD, je tam sice cz ale jsem laik a nepochopil jsem jakoperaci provést, Dá někdo pomoc.
P.S. mám také legální NERO ale v tom neumím vúbec chodit (jsem rád když si v něm vypálím data.Děkuji za pomoc.

Jak píše Dale Cooper, nehledat v tom vědu. CloneCD aspoň pětkové řady, pokud je na CD nějaká ochrana, tak nastavit při čtení protect a tuším že u SecureROM mít trochu trpělivosti při čtení. Může trvat trochu déle a možná to bude vypadat, že se to nikam nehýbe (klidně i patnáct minut). Nové verze CloneCD by ale ani s tímhle problém mít neměly.

Mám omezenou v. CloneCD 5.2. V úvodu jsou čtyři volby (nevím kterou volbu použít. Zvolil jsem "KopírováníCD", anž bych založil CD do mechaniky.Začalo to hned pracovat, bez CD,tak jsem se zalekl a zatím jsem operaci přerušil jakmile budu mít jistotu že nedělám někde chybu.