Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB připojení-ovladač

Zdravím!

Mam takový malý foťáček, fotky a videa, které vyfotím mi do počítače jdou umístit. Fotoaparát v počítači normálně funguje. Až na webcameru, která je ve foťáčku taky nainstalovaná. Tak v počítači prostě nejde. Když jí chci spustit tak mi to píše, že není připojena k PC....Podle jednoho programu chybí USB 1.1 Device ovladač...Jenže ten nikde nemůže najít.

Děkujeme za informaci. A máš i nějaký dotaz?

Když jsi nenapsal konkrétně, o jaký foťáček se jedná (že by nějaký noname čínský šmejd?), nelze ani konkrétně poradit, kde stáhnout ovladač. Takže obecně - na stránkách výrobce. Ale výrobce většinou dodává potřebné ovladače na CD společně se zařízením.

Je to čínskej šmejd. Na CD je všechno potřebný k ukládání fotek z foťáku do PC. To jde. Ale ta webcamera nejde...Když jí spustím tak mi to píše, že není připojena k PC. Ma win xp home mi šla, ale na win 7 ne. Ve správci zařízení mi to píše, že chybí ovladač

Asi jsi udělal tu chybu, že jsi (kdysi, dávno) napřed připojil kameru a až potom instaloval drivery. Některé instalátory se s tím srovnají, některé dodnes ne (ten problém se táhne od dob Win98).
Odeber ve správci zařízení předmětné USB zařízení a kameru odpoj. Potom znovu nainstaluj a až potom připoj kameru. Občas to pomůže.