Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzáva a potom píše Error disku...

Dělá to jen někdy, ale pravidelně. Nejčastějí když sem v prohlížeči, vše se sekne, nic neraguje a podle diod pracuje HDD na max. otáčky.

Po asi 15 minutách se PC samo restartne, nebo to vypnu natvrdo a hodí to error - please pres ctrl+alt a cosi aby probehl restart. To však nepomůže.

Tak vyjmu kryt a pohnu s vodiči a vždy to jde nakopnout, ale když to nechám schlánout tak 15 minut tak to potom také jde...

Co s tím ?? ;-)

Je docela možné, že kolegové předřečníci jsou zcela vedle.
Příčinou takových potíží může být i to, že disk má potíže s napájením motorku, způsobený krátkodobými výpadky napájení buď nedobrým kontaktem na napájecím konektoru, nebo mezi deskou elektroniky a mechanikou. Já v takových případech odšroubuji desku elektroniky, kde očistím kontaktní plošky a napružím plíškové kontakty mezi elektronikou a mechanikou disku. Rovněž tak napružím kontakty napájecího konektoru. No a většinou si potom užívám správně fungujícího disku...