Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Webhosting pro jednoduché www asi 300 MB - Vaše názory?

Ahoj, našla jsem cenově zajímavou nabídku webhostingu na onebit.cz , programy viz tady www.onebit.cz Ty ceny mi připadají až příliš nízké, tak se ptám na názory zkušenějších, čím to může být. Nabídky webhostingů na portálech Ignum, Czechia atd. jsou o poznání dražší - zejména pokud porovnávám prostor pro www stránky, který by byl k dispozici. Můj názor je, že nízká cena na onebit.cz bude asi? též znamenat nižší kvalitu služeb? Navíc mě zaráží, že firma není ani plátcem dph - to znamená, že je malá, asi začínající. Ptám se tedy zkušenějších, co si o tom myslíte?

Ptám se jednak ze zvědavosti :-) a taky proto, že chci někam umístit poměrně rozsáhlé www nefiremní stránky. Ty stránky budou jednoduše udělané, předpokládám nízký traffic, ale bude tam velký objem dat, hodně fotek atd. Nepotřebuji tedy žádné speciální nástroje, které v tomto případě nebudu využívat, ale hlavně co největší prostor. Díky za Vaše názory a tipy, možno-li psané jednoduše "pro blbce" :-[ Děkuji ;-)

loading...

No, cena není až tak neobvyklá, podívej se třeba na isol.cz nebo gigaserver.cz a takových bude hodně.
Plátci DPH nejsou asi proto, že prostor do 500MB si koupí spíš "člověk prostý" nikoliv firma, prostému člověku nikdo DPH nevrátí.

fotky=velky traffic takze v tom si odporujes. inak nie je nad cim premyslat...rozhodujete sa o hostingu akoby slo o neviem aku vec za neviemkolko penazi...pritom staci par klikov pockat par hodin na refresh nsiek a hostujes uz niekde inde. rozhodni sa podla odporucania znamych

fotky=velky traffic takze v tom si odporujes

Tam budou hlavně soukromé fotky pro rodinu a přátele, proto si myslím, že traffic bude skutečně nízký.

rozhodni sa podla odporucania znamych

Proto se ptám tady u virtuálních známých :-D Ve svém okolí nemám nikoho, koho bych se mohla zeptat :-/

Já hostuju u Ceskyhosting.cz - mají sice jen jeden tarif (500MB) za 1000,- Kč bez DPH na rok, ale obsahuje vše co může smrtelník potřebovat. A k webu je špičková administrace (pro zřizování mailů, subdomén, atd...).

Teď jsem jeden web dával k Flyweb.cz, taky vypadá celkem dobře.

Existují i speciální hostingy jen pro fotky, ale o ty jsem se nikdy blíže nezajímal, takže nedokážu poradit - jen to připomínám jako možnost.

//edit: Googlem jsem našel třeba toto: http://www.hosting90.cz/index.php3?lang=cz&menu=9&s ubmenu=0&stranka=fotoalbum.php3
Nebo tento zajímavý projekt: foto24.cz (při koupi ZPS 100MB zdarma, rozšíření na 1GB za 499,-/rok)

ahoj vsichni,
ja vyzkousel pipni, forpsi i banana ale
nejlepe mi vychazi isol.cz, podpora dobra, dostupnost vyborna a ceny OK, vrele doporucuji stribrny hosting, je dostatecny pro normalni stranky jaky tam mam ja (1x joomla, 2x fir. prezentace, 1x shop/forum/mamboo)
Maji ted dokonce snad 3 tydny na vyzkouseni ...
Petr Kalina