Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSi GTX560 Ti HAWK - tato gr. karta nejede s monitorem

1. Mám grafiku MSi GTX560 Ti HAWK a monitor Benq G2222HDL LED spojený DVI dual link a nejede to OK nevím jestli je kabel vadný nebo špatný typ, poradí někdo. Mněl jsem nazkoušku DVI single link a problém zmizel. Má někdo stejnou zkušenost?

2. Na geforce.com uvádí, že na referenční kartě GTX560 Ti mněli na CofD:Black OPS průměr 78fps a já mám 22-60fps. Čekal jsem lepší výsledek, ale asi je problém jinde.

Změna předmětu, původně: MSi GTX560 Ti HAWK
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(LaKr) (Kráťa)

"mněli na CofD:Black OPS průměr 78fps a já mám 22-60fps"
1. ale na jaké sestavě/procesor a na jakém rozlišení ?
Ty máš podle všeho Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz , takže karta se trochu "fláká".
( popožeň procesor někam k 3.2 GHz )
2. zkontroluj/nastav v ovladačích karty vertikální synchronizaci - vynucení vypnuto.