Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Physix by Ageia - co to je (samo se to nainstalovalo se hrou)?

Ahoj, nainstaloval jsem si do PC originální hru z DVD a najednou se mi ve startu objevil program Physix by Ageia..Objevilo se mi to i v panelu rychlého spuštění..Mimochodem neinstaloval jsem hru do PC ale na externí disk..Co to je za soubor..? Proč se tam objevil ? Je to tím nainstalováním té hry ? Omlouvám se za dotaz ale na netu jsem nic kloudného nenašel..Děkuji

Změna předmětu, původně: Physix by Ageia
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(LaKr) (Kráťa)

Ne myslím když mám hru vypnutou tak jestli to můžu v tom panelu vypnout..Když hru zapnu poté tak by se to mělo aktivovat samo ne ? Já se ale divím jaktože to ve startu nebylo a najednou tam s tím naběhla celá složka :)