Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače

Ahoj, mám problém se sekáním počítače. Systém mám Windows 7-64. Posledních několik dnů, když spustím video na YouTube, přehrávám něco z disku (v KMP playeru) nebo třeba hudbu v Zune, tak se několikrát do hodiny počítač na půl vteřiny sekne, hrozně zabzučí (jak se kousne ta zvuková stopa) a zase jede dál. Zdá se mi, že to dělá, jen když něco přehrávám, ale možná si toho všímám jen díky tomu zvuku....při práci s textem to asi nelze tak snadno postřehnout. Ale zase u hraní her jsem si toho nevšiml, tak fakt nevím.

otestovat pamet, otestovat na breberky, zkusit live CD linuxu, je to tu porad dokola, nehlede na to, ze si nam toho moc neprozradil - to ze mas PC s Win7 je trochu malo, treba prozacatek uplny soupis hardware v tvem PC vcetne zdroje by se docela hodil.

Na jakém stroji? Ovladače jsou ok? Na sedmičkách je občas problém s ati ovladači v kombinaci s IE 9. Zkus tu možnost prověřit. Ostatní viz Redmarx. Ještě můžeš mrknout do prohlížeče událostí, prověřit vytížení PC ve správci úloh, mrknout na spyware co frčí na pozadí (msconfig, codestuff starter, hijackthis) a vyčistit.