Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde povolit ikonu připojení

Asi jsem omylem zastavil síťové připojení.Na hl.panelu ani v síťových připojeních žádné připojení není.Mám v PC dva síťové adaptéry.Jeden mám pořád zakázaný.Pokud v ovl.panelích/služba/síťová připojení služnu zakážu nebo povolím nic se neděje.Internet jde vždy ale ikony sítového připojení se nikde neukáží,ani v hl.panelu,ani v síťových připojeních.Nevím jak to zprovoznit

Clovece v XP sa na hlavnom paneli standardne ani ziadne pripojenie ukazovat nema. Co tam chces ukazovat? Ked chces mat ikonku v spodnej liste tak v sprave sieti pravy klik na adapter - vlastnosti a tam mas zasktravatko "zobrazit ikonu v oznamovacej oblasti" to zaskrtnes. Standardne je to nezaskrtnute.

Tohle všechno vím.Jenže já tam žádný ikony připojení nemám - v síťovým připojení.Jde jen o to kdybych potřeboval přepsat třeba DNSka apod.Prostě vždy jsem to tam měl a bylo na mě zda si to povolím nebo ne.Jelikož mám dva adaptéry tak jsem tam měl i dvě ikony.Teď tam nemám žádnou.

Ovládací panely/nástroje pro správu/správa PC/správce zařízení.Mám tam 2 adaptéry,ale u nich nepovoluješ zobrazení.Tam můžeš jen adaptér zakázat.Jedu jen na jeden.Druhý mám zakázaný.Pokud tan na který jedu zakážu je jasný že mi net nepůjde.V síťových připojeních bych měl mít 2 ikony připojení jelikož mám 2 adaptéry.Nemám tam žádnou.Myslím že ale vím čím to bude.Pokud v ovládacím panelu/služby zakážu nebo povolím síťové připojení nic se neděje.Internet jde vždy (to by při zakázání neměl) ale ikona se nikdy neukáže

nejjednodušší je obě síťovky odebrat, a restartovat.
proč tam vlastně máš dvě - nechceš jednu trvale zakázat, nebo u pci typu vyjmout?
po restartu pak nainstaluj ovladač k detekované síťovce, a mělo by se ti nabídnout vytvoření síťového připojení.

Aha on pise cosi ze klikal na nejake dalsie linky, ale v tom microsoft clanku ziadne linky nie su :-) V kazdom pripade ten MS clanok vypada byt dostatocne uplny, je tam najprv ze odstranit sietvku a restart, ked nepomoze tak skontrolovat sluzbu, ked ani to nepomoze potom tieto 3x regsvr32 a ked ani to nepomoze tak tam este cosi pisu dalej uz neviem co :)