Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pořadí písmen ve slově

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm mstíě. Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao cleek. Zjíamvaé, že??

Já to zkoušel na několika větách a fakt to funguje. Věděli jste o tom? Jakto že ten mozek to dokáže tak snadno přečíst?

Taky mi to kamarádi poslali a nevěřil jsem vlastním očím. Čtu dost rychle, a docvaklo mi to dost pozdě, že na tom textu je něco divnýho. Velmi zajmavý.:!:

Dobře. Když čteš rychle, pozorně i přepečlivě. Tudíž dej dobrý pozor pro celý tenhle můj text. Cože je v tomto mém příspěvku podivného? Čím se liší od všech jiných tohoto serveru, dokonce i v čem se liši od běžných projevů všech lidí kolem? Tím jsem ti hodně pomohl s řešením. Když jsem byl ještě coby junior chodící do průmyslovky, byl tento nebo jemu podobný text zdrojem velice těžkého kvízu: Co je jeho řešením? Dokonce téměř nikdo vůbec nemohl zjistit, co se mělo zodpovědět, co bylo předmětem tohoto kvízu. Zde jsem ovšem příliš dopomohl k řešení...

Ne ne. Vyřešit to může klidně i kterýkoliv slovenský přítel. Jen připomenu, že řešení je nesmírně těžké i přes mnou zveřejněné indicie, kterými je teď všechen můj text v tomto dredu po mém kvízu. I toto je pomoc k řešení. Jen věřím, že jsem se nikde nesekl, neboť je nesmírně těžké i ty indicie postupně zveřejnit.

//Edit: Nikdo furt neví? ::)

ta vyzera ako s Azorom po akcii.

Mi to připomnělo (protože má kaťata):

Osmdesátiletý lord si vzal osmnáctiletou lady. Po bouřlivé svatební noci lord oznámí:
-Oh, lady, kdybych tušil, že jste ještě panna, byl bych ohleduplnější.
-Oh, lorde, kdybych tušila, že jste ještě takový mladík, tak bych si sundala punčocháče.

azor neni po akci, azor čumí na jednu stránku a nemůže veřit svejm očím: Prodávaj tam stránky s trafficem, které vydělávaj třeba 1k dolaru měsíčně a jsou staré asi 6měsíců.
Pagerank to nemá, obsah nic moc ... mam chut nechat školy a zkusit to taky ::) páč
na to čumim jak debil...

Ještě mi napadlo druhé řešení, ale tim si nejsem jistej: Ten text je bez gramatické hrubky.
To je taky dost zvláštní, alespon z mého pohledu :-D

Tak z výzkumu plyne, že nezáleží na pořadí písmen ve slově a lidem vadí, když napíšu jen jiné i/y :-/:-D

Vubec nejsem na ten jazyk ... a taky si asi budu muset změnit email, lidé se na mě blbě koukaj, v pátek jsme ho diktoval v krámě... vubec už ve škole se profesor taky divně tvářil, když jsem mu ho napsal na písemku 8-)

Tak to je dost kontraporduktivní, když mužu mít cokoliv@marticka-jandova.com,nemyslíš? Ale vzhledem ke spolehlivosti pipni.cz ...