Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvysit vykon na grafice

Jsem zacatecnik a chci se naucit ladit pocitac!K tomu jsem si koupil starej kram:AMD K6-2 350Mhz 128Mb RAM grafika:S3 Trio3D/2x 8Mb Ram AGP.Chci se zeptat jak u grafiky zvisit vykon,aby mi mohla v HALF LIFE 1 bezet i na vyssi rozliseni plynuleji nez na 400*300.Ve hre nemam zaple ani Open-GL ci Direct 3D.Pouze softwarove vyhlazovani!Dekuji za odoved!

všeci asi chlastají víc než já nebo si něco pícháte nebo nevím. tak dotřetice. karta je nahovno. úplně nahovno. nic na ní nepojede. nikdy. nikdy s ní nebudeš spokojený. rozumíte už ? přetáčet agp kvůli zvýšení rychlosti s3 trio 3d..mife to snad byli muchomůrky co ?

Ja Ti radim pokud se chces naucit veskere prace na pocitaci,tak si porid neco novejsiho!Pocitam za ta tva zakladni deska ma jen AGP 1*.Kdysi jsem mel taky podobnej PC.A kdyz jsem do toho vlozi ATI RAGE 32Mb ram tak mi to nebrala deska a restartoval se mi poitac!Sezen si spise nejakej 700Mhz procesor z deskou co ma AGP 4*od nejake zname firmy!

Vym ze se da zvedat graficky vykon ve hrach ale u tech novejsich kartach!U S3 Trio3D?No nevim nevim!Mozna by pomohlo pretaktovani!Ja se ale moc v prehystorickem kameni nevyznam!Nejsem archeolog:-D!Ani nevim na kolik Mhz bezi ten chip.Snad na 50Mhz?Zaklad je zakladni deska!Pokud je deska zastarala a spatne,tak se toho moc vylepsovat neda,kdyz nove zarizeni nebere!Chtelo by to:AMD FX57,3000Mb Ram,ATI XT1800XTX v crossfire modu,200Gb HDD,SB audigi 3,.....:-DPak ti ten HALF LIFE pobezi jak po masle:-)!!A nemusis se starat jestli ti pojede na Direct X ci Open Gl!!