Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost CPU

Ahoj mám problém s procesorem... ať dělám co dělám tak je využití 75%+ a to nemám nic zaplého... teploty v normně... v spravci uloh jsou Nečinné procesy SYSTEM 91+ a pořád klesá a stoupá jinak má vše hodnotu tak 05 07 10.. neví někdo co stím? díky

OMFG.

Kolik procent má "Nečinné procesy systému" (zkus při tom i myslet).

edit: ono to má souvislost, protože např. disky nemusí běžet v UDMA, ale PIO, sběrnice nemusí mírt optimální nastavení atd.
edit2: obzvláště v případě vyloženě sráčských nforce čipsetů..