Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minimalizace TeamVieweru po startu

Prosím o radu,na jednom PC se systémem Win Vista se po startu Win spouští Team Viwer v maximalizovaném okně,na ostatních PC normálně minimalizovaný do systray.A nemůžu přijít na to,v čem by mohl být problém.Poradil by někdo řešení?

Mám verzi 6 a tam mám v Obecné zaškrtnuto Start se systémem Windows,pod tím je zaškrtlé Zavřít nabídku panelu.A nefunguje.Zkoušel jsem i nakopírovat zástupce do složky StartUp a dát Start v minimalizovaném okně,ale také nic.Nedá se to nastavit přímo někde v registrech?