Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani starych her na 4 jadrovem CPU,512 mb graice

Zakladam nove tema protoze toto: http://pc.poradna.net/q/view/684904-vypnuti-dediko vane-graficke-karty je uz neprehledne kvuli velkemu poctu prispevku a nadpis byl trosku matouci :D

Problem: V COD kdyz se objevi hodne vojaku,vybuchy,strelba tak FPS brutalne kolisa a CPU bezi na 25% (cili 1 jadro bezi na max) coz se mi nejak nezda. Pochybuji ze v roce 2003 se hracum sekalo COD 1 na 3gh CPU! Urcite je nekde chyba. Zkousel jsem hrat jak verzi 1.0 tak 1.5 a je to porad stejny.

http://img231.imageshack.us/img231/8605/beznzvutde .jpg

Prosim znalce aby napsali jesti ma moje sestava nejake chyby (viz CPU-Z) popr nejake navrhy jak se zbavit tohoto problemu.

Detajly sestavy:

http://img818.imageshack.us/img818/4446/beznzvunk. jpg

http://img651.imageshack.us/img651/7797/beznzvu2x. jpg

Vypni tu onboard grafiku v BIOSe. Vsetko hraj na externej (ak mas externu). Integrovana grafika moze byt aj pomalsia jak 10rokov stara karta pretoze blokuje RAM zbernicu.
Idealne skusit aj ciste Windows a do nich ovladace chipsetu a potom ovladace grafiky. Obe su NUTNE. Potom aj ovladace zvukovky.

Vypni fraps a potom skusaj ci sa to furt seka, a hraj vo fullscreene a nie v okne.

Skus povypinat aj antiviraky a podobne veci ak ti nejake bezia. Tie Win7 mozu hre tiez robit problem, pozri na webe vyrobcu hry alebo google ci nema nejaky znamy problem s Win7. SKus WinXP ked chces stare hry. Tam sa to seka tiez?

Meraj teploty pocas hrania (napr. speedfan a zapni si v nom graf teplot a hraj)

P.S> skus v hre znizit AA a AF a pripadne ak ma dalsie nastavenie efektov tak skus vypnut, ono sa pred 10rokmi nehralo s maximalnymi efektami.

Co si pamatuju tak jsem prvne nainstaloval zvukovku pak GPU ovladace a potom cipset.

Ve fullscreenu stejny problem.

COD 1 nepodporuje AA a pokud snizim vse na minimum tak mam zhruba 50fps (misto 19 viz screen) ale porad je to malo a ja nechci hrat na PC z roku 2009 hry stare 6 let na low detajly

Ten CoD jsem zkousel jak na Xp tak na 7kach (stejny problem).

Pockat kdyz mam v PC dedikovanou grafiku tak se snad integrovana (onboard) vypne sama nebo ne ?

Pochybuju ze antivrak,fraps ovlivni chod teto hry kdyz zerou malo ramky a CPU

No tak jsem kouknul na Google, a nejsi sám seká se to lidem z různými sestavami a to nejenom jednička.

Jede názor z mnoha - Převzato :
Hry ze série Call of Duty se začínají vyrábět stylem, jemuž se říká „seká to jak Baťa cvičky“.