Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapínáním PC

Od té doby, co jsem předělával PC (asi měsíc) mám takový problém. Když PC zapnu, začne hučet (zdroj, u ostatního - disky, cpu - si nejsem jistej), ale nic se nestane. Do monitoru nejde žádný signál, zjevně neprobíhá bootování a ani kontolky na klávesnici, které by měly probliknout, neprobliknou. Musím tlačitkem na zdroji vypnout a zapnou přívod proudu, poté PC znovu zapnout a normálně naběhne... Je jedno, jestli je počítač úplně vypnutý, nebo jenom uspaný, dělá to stejně... Restarty ale probíhají v pohodě.
Setkal se s tím už někdy někdo?? Nevíte co s tím??

OK, zkusím někde sehnat baterku... Sice se mi to moc nezdá, protože ta deska je měsíc stará a u předchozí jsem baterku za 3,5 roku nemusel vyměňovat, ale zkusím to...
Jinak ta deska vypadá zcela v pořádku. A když už jsme u zdroje, nemohlo by to být slabým zdrojem?? Protože se ten problém začal objevovat, když jsem nové komponenty zasadil do staré skříně se starým zdrojem...