Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno XP profi na XP home edition???

Dobrý den
Rád bych se zeptal na jednu věc.Zakoupil jsem starší noťas HP nx6125 s legálním Windowsem XP H.E. Jelikož se v noťasech moc nevyznám a je dosti přeplácán programky které nevím vůbec k čemu jsou chtěl jsem si nainstalovat svůj systém XP Profi.(systém jsem už několikrát instaloval i kamarádům když potřebovali pomoci s pc takže úplný nováček nejsem (doufám) ):( )Spustil jsem instalačku od restartu naběhli sběrnice a podobně a když se mě to zeptalo jestli chci opravit nebo instalovat novej systém tak jsem samozřejmě zmáčkl entr a noťas se vždy vypl!Zkoušel jsem to snad 10x ale vždy v tom stejném místě se noťas vypne!Může to být nějakou ochranou nastavenou v biosu nebo mě systém nechce pustit na instalaci XP P.když v sobě má (podle všeho)lepší verzy systému XP H.E.?
Dále bych se chtěl ještě zeptat když by se náhodou (už tomu nevěřím)nainstalovat X.P.P. a noťas má v sobě wifi musí se instalovat nějaký ovladač na tu wifi?
Děkuji za případné odpovědi a pomoc! ;)

Pri instalacii XP zrejme narazí ako milion iných preinstalovávačov na SATA disk.

Identifikovať chipset nevie a integrovať jeho ovladač do instalacie taktiež nie. Klasika ....

Nakoniec tam pôjde Win7 64bit Ultimate .....:puff: