Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Opera

Je tu nová Opera 8406. Stahujte z blog. Po dlouhé době mně dobře zobrazila úvodní stránku www.gme.cz, takže se zdá, že se zlepšilo zobrazování některých problematických stránek.

[mod]Zmena kategorie Software->IT novinky (rh)[/mod]

Jako impotinenci tvou otazku neberu ;-)
Nekdo bety 9 pouziva, nebo si aspon zkusi, kam vyvoj smeruje. Devitkove verze by mely nabizet treba vysi kompatibilitu. Taky je ty spousta webovych vyvojaru, kteri musi uz dopredu resit pripadne problemy stranek s IE7, Opera9, ...

Jako normalni uzivatel tam zadne velke rozdily neuvidis (widgety apod. nepocitam)

Od verze 8455 (tedy i 8460) mám jednu, víceméně drobnou potíž: Na jistém nejmenovaném serveru, když se přihlašuji do Fóra, tak se mně jeden červeno-černě-černý pruh roztáhne dolů přes celý zbytek stránky a překryje zbytek textu (který tam asi je, protože na chvíli problikne). Zatím jsem to viděl jenom tam.
Máte s tím někdo podobné zkušenosti, resp. nevíte, jak to napravit? (já kvůli tomu používám "starší" Operu 8432 a cítím se ponížen...)

Podívej, když Opera 8432 (a Firefox a ,fuj, Explorer) zobrazují správně a Opera 8455, popř. Opera 8460 (stejně nastavené) zobrazují chybně, tak soudím, že je to v oněch novějších verzích. Možná je to i v nějakých těch nezvyklostech té stránky, nicméně do verze 8432 si s tím Opera poradila.

Já Ti rozumím. Ale chtěl jsem tím říct jen to, že když nová verze prohlížeče začne zobrazovat nějakou stránku špatně, neznamená to hned, že to je chyba prohlížeče. Možná jen v prohlížeči opravili "chyby" a zobrazovací jádro pracuje přísněji podle norem, takže to co dříve prošlo nyní vyvolá špatné zobrazení.