Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodny OS pre PDA

Caute,

chcem si kupit PDA kombinovane s telefonom a neviem sa rozhodnut, ci si vybrat take s OS Windows Mobile 2003, alebo s novsim systemom Windows Mobile 5.0. Ak by mi ktosi vedel vysvetlit podstatne rozdiely, hocico poradit, napisat skusenosti, postrehy, varovania atp., budem mu vdacny.

Ad "Niekto mi este spominal o problemoch s WM5.0 na niektorych zariadeniach - ze je to uplne na nic, ze to len mrzne a je to nepouzitelne - ma niekto take skusenosti?"

pravdepodobne mysleli pristroje upgradovane na wm5 z wm2003 - to se presne takhle projevuje. pda vyvinute pro wm2003 proste neni delane pro wm5 - lidi s ipaqem 4700 by mohli vypravet..