Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot z flash nefunguje

Nevíte někdo, prosím, čím to může být, že mi ani na PC ani na netbooku nefunguje boot z USB flashky? Boot mám na obou nastavený správně, ale když flashku dám do USB portu, tak restartuju a vždycky se stejně načte Windows. Na obou mám Win 7. Chci na netbook nainstalovat Ubuntu, které jsem na flashku dostal přes unetbootin-win-549. Předem děkuju

a proč to dělat takhle "bootově" když si můžeš stáhnout tento instalátor Ubuntu (jsem taky uživatel - Ubuntu 11.04) stahnout Instaloval jsem Ubuntu přes tohle taky a chodí dobře :) nemůžu si stěžovat... stačí mít CD s Ubuntu v Mechanice, ať nic nemusíš stahovat, nebo soubor .ISO s pomocí nějaké virtualizovací mechaniky.. ale jestli chceš Ubuntu 11.04, tak to bych nedoporučoval... mám ho na dalším PC a není zas tak dobré... nejlepší je 10.04

Tuhle aplikaci jsme si stáhnul. Nejenom že mi nešel stáhnout Ubuntu pro netbooky, ale pak se to stahovalo 4 hodiny i když mám internet 25Mb/s a nic jiného jsem nestahoval. Ale to bych ještě přežil, chvilku před dokončením mi to napsalo chybu a logu jsem našel toto:

ERROR  root: [Errno 13] Permission denied: u'E:\\ubuntu\\install\\ubuntu-11.04-desktop-amd64.iso'
Traceback (most recent call last):
  File "\lib\wubi\application.py", line 57, in run
  File "\lib\wubi\application.py", line 131, in select_task
  File "\lib\wubi\application.py", line 157, in run_installer
  File "\lib\wubi\backends\common\tasklist.py", line 197, in __call__
  File "\lib\wubi\backends\common\backend.py", line 492, in get_iso
  File "\lib\wubi\backends\common\backend.py", line 347, in download_iso
OSError: [Errno 13] Permission denied: u'E:\\ubuntu\\install\\ubuntu-11.04-desktop-amd64.iso'

navíc nemám amd a už vůbec ne 64 (jestli jsem to dobře pochopil), ale intel i když to je nejspíš vedlejší

Stejně mi to nedá, musím se zeptat, co očekaváš od ubuntu? Nějaký extremní narust výkonu nečekej. A pokud ti jde o vyšší bezpečnost, tak na to je rada. Ja si udělal vlastní kodovací system, do kterého si převádím dokumenty, které mají zůstat tajné.