Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mortal Kombat 4 - nejde pohyb v menu

Mám tuhle originál hru a nemůžu volit v menu, dovádí mě to k mírné nepříčetnosti.
Nejde volit ani směrovými klávesami, ani NUM klávesami, zapnuto NUM Lock i vypnuto.
GamePad nemám, na zvukovce port je. V menu jsem navolil samozřejmě ne GamePad,
ale ovládání Keyboard 1 nebo 2, stejně se nic neděje a hodně mě to prudí.

[mk42gf.jpg]

Na tomhle obrázku končím a hlasitě nadávám, po chvíli najede demo atd ...

Chci se dostat kamkoliv pod volbu Arcade.

Mortal Kombat 4 (PC) : Mortal Combat series
Advantage: Bloody , Killer instinct !, 100% fun
Disadvantage: need joypad for pc for ultimate gaming

Tak nevím, jestli hra natvrdo nevyžaduje joypad... :-/ Je to konverze z herních konzolí, a tam někdy takové bugy bývají.

Klávesnici i myš mám úplně obyčejné do PS2, ani na jedno jsem neinstaloval
přiložené ovladače, vystačím si z Windows ovladači. Je to první takový problém.
Kdysi jsem měl tu hru kraknutou na W98SE a měl jsem tytéž potíže na bývalém PC,
přičítal jsem to cracku. Teď to dělá na origoš CD i po přeinstalaci hry.
Jdu si zabafat a podívám se na web Midway nebo kdo to vlastně vytvořil.

Procházel jsem asi hodinu fórun na Midway, pak mi došla trpělivost.
Znovu jsem to ještě zkusil na čistém XP SP2 a zase to hodilo hlášku
o nutnosti instalace Shockwave, který tam nemám. Tentokrát jsem nezvolil
Fix it, ale zavřel okno. Hra spadla a po novém startu hry se hláška neobjevila
a klávesnice funguje !! Ve WinME mám nejnovější verze Shockwave a Flash
od Macromedia, takže problém byl nejspíše tam, i když je to divné.
Původně jsem myslel, že za to možná může DirectX 9c, když hra otravuje s DX 7.

Takže označuji za vyřešeno a dík za pomoc.