Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc co si dělá co ho napadne

Prosím poraďte, nechali jsme si postavit nový PC. Ihned po uvedení do provozu nám to napsalo nějakou chybu :BCCode:ea BCP1:86265980 BCP 2 861BC678 BCP 3:86326958, BCP 4 00000001 OSVer:5-1-2600 Sp: 2-0 PRODUCT:256-1 Jsme naprostí PC analfabeti a je to pro nás "marťanština!
Když jsme si zapli přes PC televizi, začli se dít věci:mizel obraz, ale zvuk šel i dál, při pouštění DVD to samé, obraz zamrznul, zvuk šel dál a to jak při orig.DVD, tak při vypáleném.
PC potom zamrzl, nešel ani rychlý reset, ukončit programy, musel se natvrdo vypnout. To ještě nebyl ani připojený k internetu. Když jsme se připojili k internetu, dělo se to samé, obrazovka najednou zčernala, začla problikávat, nešel restart, odhlásit se prostě nic. Muselo se natvrdo vypínat. Někdy se to děje třeba i hned za 5min po spuštění PC, někdy až po hodině i víc provozu. Antivir. program nenašel přítomnost viru, zkusili jsme přemístit paměti, nepomohlo. A včera PC vymyslel další disciplínu, začal se sám od sebe restartovat. Pán co nám PC skládal si zjevně neví rady, mi tomu nerozumíme a já potřebuji Pc k práci. Prosím poraďte, nebo poskytněte kontakt na nějakého odborníka.PS:Pán co PC skládal nám tvrdí, že mu to doma,když to zkoušel šlo naprosto normálně. Předem děkuji za pomoc.

No, právě že skládal PC celé naší rodině a nikdy nebyl žádný problém, až teď. Pokaždé má jiný nápad, co by to mohlo být. Problém je v tom, že mi bydlíme v Milovicích a on v Přerově na sev. moravě, takže sice nám to třeba přijede opravit, ale mě asi do té doby vyhodí z práce, protože ji jaksi nemám na čem dělat. Ukládat si v souboru každou větu co napíšu, je docela komplikace. Navíc se bojíme připojit tiskárnu, aby se PC nerozhodlo spát navždy.

Na faktuře máme tyto věci:AMD Athlon 64 3200+box
512MBDDr400 CL KINGMAX
MSI K8N Neo4-F nForce4 skt 939.DualDDR-RW.bulk
LG DVD-ROM GDR 8163BB 16*retail
Inno 3D GF PCX6600 256MB DDR2/128b DVI TV out
WinFast TV 2000XP Expert TV tuner radio rem
HP OfficeJet psc 1610 Q5587B
NEOVO F-417.17".1280x1024
ML 8003in ONE-P4
WD 2500ks CaviarXL.250GB.16MB,7200rpm.SATA/300
Fdd ALPS 3,5 1,44MB

programy NERO, Windows XP. Correl draw

Moc tomu nerozumím, převážně rediguji texty, takže používám word, excel, internet, mail a na starém PC také tiskárnu. Také používám internet k vyhledávání informací

Zásuvku má PC svou, ohruh to netuším.

Pán co PC skládal nám tvrdí, že mu to doma,když to zkoušel šlo naprosto normálně.

Ještě před zkoušením jiných možností, zkuste PC zapojit do jiné zásuvky (nejlépe i jiného okruhu, kde nebudou zapojeny jiné spotřebiče jako např. lednička)

První bych odpojil tu televizi kdyby to náhodou dělala nějak ona. Pokud se to i bez televize chová tak jak popisuješ tak je téměř jisté že tam něco není v pořádku po hw stránce a je to zralé na reklamaci. Pán to u vás asi těžko spraví jedině že by sebou vzal ten samý počítač ještě jednou a celý ho vyměnil -to bych po něm chtěl.

Jestli se do toho chceš pouštět sama můžeš si jako první stáhnout programem memtest86 /najdi googlem/ vypálit na cd/disketu a otestovat paměti stačí z cd nabootovat. nebo paměti prohodit. děláš ale práci kterou jsi zaplatila někomu jinému.taky se můžeš podívat jestli se ventilátorky točí.

Jistá forma řešení by byla koupit někde celej počítač a tento mu dát zpátky.

Mozna slabej zdroj, spatna memory,zkusil bych nakou prebytecnou komponentu vyndat zda to nedela ona ,memtest a jeste test cpu zda to nehodi nakou chybu , uprimne receno takovou kraksnu bych hodil milemu tvurci na hlavu :-D:-D a at da penize a sel bych si to radeji koupit z kramu.
PS "kdyz se nahodou budes divat do vnitr podivej se na pridavne napajeni nahoda je blbec zda to dal vubec na grafiku :-D"