Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Pixma MP540 nejde skenovat

Zdravim uz delsi dobu mam problem se svoji tiskarnou viz. nazev a nejde me skenovat do PC, treba na flashku to jde, ale do PC vubec. Zkousel jsem nekolikrat preinstalovat ovladace a vsechno a furt nic. Mam Win 7 x64. Nevite nekdo co s tim?? Predem diky za pomoc.

Zkoušel jsi skenování zapnout z grafického editoru, do kterého běžně skenuješ? Tedy nezapínat sken tlačítkem na tiskárně, ale jen zapnout tiskárnu, pak editor a v editoru zapnout skenování - např. v Corel Photopaint je to Soubor/Získat obrázek, ve Photoshopu je to Soubor/Import a výběr zařízení, ZPS je to Soubor/Skenovat pomocí TWAINu etc. etc.

Mal som ten istý problém, ale nejaká ta námaha hľadania na gooooglovi sa oplatilo.
Pomocou tohoto som to poriešil:
Ak máš nainštalovaný avast, alebo nejaký iný antivir, tak je ho treba odinštalovať. Ďalej je potreba ho zase nainštalovať a zase odinštalovať. Restart PC, následne nainštalovať ovladač na Canon. Malo by to fungovať. Potom stačí už len nainštalovať zase antivirus a huráá.
Ak to pomôže, budem rád :-)))))