Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem quickshare.cz problem s dobitim kreditu

Ahoj Lidi, dobila sem si pres smsku kredit na quickshare, prisla mi zpetna sms, s textem ze uzivatelske jmeno je SMS a heslo je..... hotovo.. jenze na mojem uctu zadny kredit nepribyl a kdyz sem zadala misto sveho nicku sms a tak dal, taky to nefunguje. Nestalo se vam to nekomu? nechci prijit o penize i o giga :D

A v adresním rádku zůstane na začátku část www.quickshare.cz, nebo se to přesměruje jinak a jen se to tváří, že jsi na quickshare?
Já nejsem žádnej síťař a rozhodně nechci plašit, ale tohle vypadá dost divně. Buď je zase někde nějakej blackout a my ostatní se na stránku nedostaneme, nebo tě to přesměruje jinam (hosts?, nějakej ten spyware?) a nepřihlašuješ se na www.quickshare.cz
Chce to někoho chytřejšího, než jsem já.

Ver tomu, ze tomu rozumis urcite vic nez ja:)
zkratka po kliknuti na odkaz mi nabehne klasicke nabihani stranky, naskoci quickshare s www, jakoby nic a da se jak prihlasit, tak psa adminum, proste vsechno.. nechapu to uz teda...nevim si rady :( Ale děkuju vám všem..:)

stačí se podívat na quickshare.cz do novinek ;) "Omlouváme se všem uživatelům za krátkodobé výpadky v posledních dvou dnech. Důvodem byla migrace na nový server, abychom Vám přes zimu mohli nabídnout ještě kvalitnější sstahování."