Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia c6 rozbité dotykové ovládání-Příčina?

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem týkající se mého mobilního telefonu, nokie c6. Koupil jsme si novou nokii c6 a cca. půl roku fungovala bezvadně, žádné problémy , nic. Ale, pak začalo chvílemi nefungovat dotykové ovládání a pka přestalo fungovat úplně. projel jsme všechny nastavení, jestli jsme nějak nedeatkivoval dotykové vkládání, ale všechno bylo v pořádku.V té době jsem hodně na mobilu chodil na internet, proto je možné, že jsme tam chytil nějakého vira, ale nevím , jestli můj mobil už měl v sobě antivir, nebo ne.:-|

Nejprve bych zkusil tzv. format neboli hard reset telefonu, navod zde: http://digipassion.com/2010/01/how-to-hard-resetfo rmat-nokia-5800-n97.html format je hotov az nabehne znova uvodni animace a telefon pozada o zadani casu, data a nastaveni jazyka. Formatem se ale vymaze veskery obsah disku C a fon je naprosto cisty jako kdyz vyjede z fabriky, timto zacni, pak badej dale.

Edit: predpokladam ze telefon neni po zadnem mechanickem poskozeni - pad na zem, slisovani v kapse, vlhkost apod.