Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizací Win7

Zdravím
Tento týden jsem se rozhodnul udělat formát pc. Po provedení formátu a opětovném nainstalování originálního systému win7 64bit, který byl součástí při pořizování NTB jsem se dostal k aktualizacím. Těch je asi 102. TO není ani tak problém, jako to, že aktualizace, se stáhnoun, nainstalujou, a následně se chce udělat restart. Po vypnutí naběhne ještě obrazovka s probíhající aktualizací 1 ze 3 atd .... Když se ale dostanu k 3ze3 na 15% pc se sekne. Nechal jsem ho "rozdejchat" cca hodinu, jestli to není jen zdání. Ale i po hodině je tam pořád to samé. Po vypnutí a zapnutí se pc nedostane ani k přihlášení a už zase jede aktualizace se stejným výsledkem. Po vypnutí a nastartování stavu nouze se udělá obnova, aktualizace se odstraní a tento problém, začne zase hezky od začátku.

Co mám dělat abych mohl úspěšně nainstalovat aktualizace.

Děkuji za tipy.

no tak jsem pokrocil. znova jsem vse smazal. nainstaloval ciste windows7 a hned na to jsem chtel dal servis pack. ale opet to same. jen se to tentokrat zastavi na 31%. pak zase musim do stavu nouze kde vratim zmeny. :-( takze zadny pokrok

jak tam ten servicepack davas, jaky a odkial?

Ked uz davas nazad cisty win tak by som volil postup nasledovny:
1. ciste Win nanovo, a NEpripajat PC k internetu
2. Vliezt do ovl.panely - windows update alebo system alebo kde to je vo W7 a uplne vypnut automaticke aktualizacie.
3. pripojit PC k internetu
4. Rucne kliknut na Start-windows update, a rucne navolit najprv len jednu vec (servicepack) a vsetko ostatne odskrtnut a dat instalovat, potom restart a zas rucne start-windows update. A nainstalit postupne updaty. Najprv preistotu NEinstaluj najnovsi IE, t.j. to z aktualizacii odskrtni.
5. Az toto zopakujes tak 3-4x aj s restartom (ono to furt najde potom este nove aktualizacie aj ked predtym zdanlivo nasiel vsetky) tak potom zas zapni v ovl.paneloch automaticke aktualizacie.
Nejaky uspech?

Este mozes pred tym SP aktualizovat vsetky ovladace z webu vyrobcu notebooku.

Ok. Mám to.
Naformátoval jsem a uktualizoval jsem pouze věci pro mojí platformu, pak teprve důležité programy, IE. Poté jsem nainstaloval originální drivery z DVD a ted dělám SP. Takže doufám že to bude ok.

Děkuji za rady a pomoc

Takže beru Z5. Ten problém byl zřejmě servise pack, který se při sekne v modrém okně při vypínání systému. Po odstranění problému ve stavu nouze a opětovném restartu se se zobrazí hláška
"error_install_failure(0x80070643)"

Takže nevím