Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak omezit stahovani

Nevite jaky sit.protokol se pouziva ke stahovani torrentu? Mame na siti zaskodnika s kterym se neda domluvit a vzdycky nam zaseka internet(1Gb kabel) ze neotevru ani google. Tak mu chci zakazat stahovani na routeru. Diky

Domlouvani jsem zkousel neuspesne,odkyva vsechno ale stahuje dal.Asi by se mel jit lecit.Tak poradte jak mu pristrihnout kridla.Omezeni na routeru funguje jenom kdyz zakazu vsechny porty.:-)
To by me zajimalo na co to tam tedy je.

To je soukromá síť? Pak ho prostě odstřihnout a případně mu nádavkem nabít :)). Je to síť od nějakého veřejného providera? Pak si stěžovat u toho providera, aby zajistil zaplacenou rychlost. Natlouci záškodníkovi můžete též :)).